Bestyrelsen

Nedenfor er en samlet oversigt over bestyrelsen for Fursund IF samt de forskellige udvalg.

Formand: Charlotte Jørgensen

cgtj82@gmail.com

40 96 12 33

Næstformand: Simon Petersen

 Petersen.simon@gmail.com

23 82 64 58

Sekretær: Dorthe Futterup

dorthe.futterup@gmail.com

22 29 38 19

Medlem: Mogens Børsting

mogens.boersting@mail.dk

22 72 47 16

Medlem: Michella Zumbusch

michellazumbusch@gmail.com

42 30 96 56

1. suppleant: Egon Madsen

 

 

2. suppleant: Bente Laursen

 

 

Kasserer

Træffetid: Kun efter aftale

Bente Laursen

kasserer@fursundif.dk

26 37 81 36

Håndbold

Susanne Kirkegaard

sullekg@gmail.com

28 11 63 91

Lene Simonsen

sims@holstebrovej.dk

22 55 26 47

Nanna Primdal Kristoffersen

nanna@tkcmad.dk

28 69 79 06

Jonas Nedergaard

Jnedergaard87@gmail.com

22 76 75 00

Lis Kaastrup

liskaastrupjensen@gmail.com

51 27 29 88

Lotte Holmgaard

Lotte.holmgaard@icloud.com

22 57 78 53

Lars Klausen

larsmkagro@gmail.com

20 49 18 72

Kjeld Rørbæk

147@nc-nielsen.dk

25 16 50 47

Bente Laursen

bl@kronekapital.dk

26 37 81 36

Karina Eriksen

 

 

Fodbold

Lars Bertelsen

larsbfloutrup@gmail.com

 60 12 68 26

Dennis Sørensen

 27 57 98 79

Bruno Christensen

Gymnastik

Formand: Dorthe Futterup

dorte.sand@skolekom.dk

22 29 38 19

Kristina Østergaard

kristinanielsen2@hotmail.com

61 78 72 24

Gitte Roemer

gitteroemer@hotmail.com

40 19 14 50

Badminton

Formand: Søren M. Mehlsen

 

20 15 02 33

Næstformand: Frank Jensen

 

21 43 03 23

Karina Zumbusch

 

41 28 68 71

Petanque

Formand/kasserer: Bodil Bertelsen

 

 

Næstformand:  Hanne Christensen

arneka@sol.dk 

97 59 62 67 

Åse M. Christensen

 Rimmvervej 7

 

Fifit

Formand: Bjarne Futterup

bjarnefutterup@gmail.com

22 32 39 93

Thomas Lindegaard

tlindegaard1976@gmail.com

27 89 77 50

Søren Vestergaard

 soren.vestergaard@fiberpost.dk

  51 22 67 62

Tennis

Jørn Jeppe Toft Pedersen

jjtp@pc.dk

 

Per Nørregård Nielsen

kogp@c.dk

 

Uffe Sørensen

wiuff@sallingweb.dk